27.3.2019

Registrace jsou spuštěny a frčí ! Nabízíme vám AKČNÍ startovné.

Registrace na celý letošní seriál běží již v plném proudu! Připravili jsme pro vás časově omezenou nabídku. Tak neváhej a registruj se za zvýhodněné startovné pro první tři hradní zastávky. Stačí k tomu použít slevový kód, který můžete uplatnit při registraci, pokud ji společně s platbou stihnete do 31. 3. 2018!

Registrace ke všem závodům seriálu už běží v plném proudu a ten kdo si s přihlášením a platbou startovného k prvním třem závodům pospíší do 31. 3., a použije k tomu registrační kód BREZEN88 má možnost se registrovat za zvýhodněnou cenu. Stejně tak je možné letos opět získat i permanentku pro věrné účastníky. Kdo se zaregistruje ke třem závodům, získá na čtvrtý slevu 50%, kdo se zaregistruje hned na 4 závody, má pátý zdarma. Stačí jen, když si o tuto slevu napíšete buď na mail, anebo ve zprávě na FB.  Registrovat se můžete online zde na našem webu, kde naleznete i veškeré aktuální informace k jednotlivým závodům.

V rámci letošního ročníku seriálu Běžíme na hrad pokračujeme v zavádění nového registračního systému s množstvím výhod, zjednodušení a technologických vychytávek. V registracích tak přibyde např. pružnější evidence plateb a online startovní listiny. Před zahájením přihlášky si Vás systém zaregistruje (nebo převezme Vaše údaje z Facebooku či Googlu). Můžete si vytvářet vlastní profily. Po této registraci můžete registrovat sebe i svou rodinu, kolegy atd.

Na jednotlivé závody se přihlásíte klepnutím na Přihlášku v termínové listině. Následně potvrdíte objednávku a vyberete způsob platby (převodem, či skrze platební bránu) a do vašeho e-mailu obdržíte výzvu k platbě.

Pro ty z Vás, kteří nás ještě neznají běžecký seriál Běžíme na hrad letos vstoupí do 6. ročníku, v kterém má pro Vás připraveno pět zastávek na českých a moravských hradech. Seriál začíná na jaře prvním závodem Běžíme na hrad Točník 25. 5., pokračuje 8. 6. novinkou na hradě Landštejn a 22. 6. na Bouzově. Po prázdninové pauze se opět setkáme 21. 9. na hradě Loket a celé hradní dobrodružství bude završeno 5. 10. na hradě Veveří.

Běžíme na hrad nabízí velmi atraktivní závodní tratě v krásné přírodě s impozantními výhledy, kterým povětšinou dominuje samotný hrad. Tratě vedou po lesních a polních cestách v kombinaci s občasnými asfaltovými úseky. Profily tratí jsou různorodé. Tratě některých hradů jsou spíše kopcovitější s větším stoupáním, zatímco jiné charakterizuje rovinatější profil. Závěrečnému stoupání a zaslouženému proběhnutí cílovou branou na hradě se však nikdo nevyhne!

Seriál je koncipován tak, aby si na své přišli běžci všech výkonnostních i věkových kategorií. Zaběhat si s námi může opravdu každý a to i ti nejmenší. Běžecké tratě zakončené u bran hradu nabízí hned několik tras na výběr. Pro dospělé a mládežníky (10 - 15let) je připraven závod na 5 km "Pětka", pro dospělé a juniory (16+)  závod na 15 km "Patnáctka" a pro vaše ratolesti jsou tu Dětské závody, kde mohou závodit děti od 3 do 15 let. Závody pro děti jsou připraveny v různých délkách odpovídající aktuálnímu věku dětí (100m, 300m, 600m a 1200m). 

Seriál Běžíme na hrad stírá časté dilema, jestli běžet závod nebo strávit víkend s rodinou a v tom je do jisté míry unikátní. Program je připraven tak, aby si den plný zábavy užili jak běžci, děti tak i ti, kteří neběhají, ale svého rodinného závodníka jenom doprovázejí. Kromě běžeckých závodů můžete navštívit hrad či si užít bohatý doprovodný program v zázemí závodu: kvíz Tajemství hradu, Pohádková cesta, dětské soutěže od našich partnerů, šermířská vystoupení či si okusit, jaké to asi bylo být rytířem a “zaběhnout“ si ČTVRTKILÁK v brnění. 

Během jednotlivých závodů seriálu sbíráte za dosažené výsledky body, které se započítávají do celoroční soutěže. Dále je připravena týmová soutěž – Rodinný běh, kterého se můžete zúčastnit, závodíte-li jako rodina (jeden z členů rodiny musí být mladší 15 let - rozhoduje rok, nikoliv datum narození). Vyhrává ta rodina, která dosáhne nejmenšího součtu pořadí tří nejlepších umístění nezávisle na délce trati. Pokud dosáhnou rodinné týmy stejného výsledku, rozhoduje o pořadí lepší výsledek nejmladšího člena týmu.

A to s novinkami pro letošní sezonu nekončíme! Další zprávy, aktuální informace či soutěže o startovné zdarma můžete průběžně sledovat buď zde na našem webu, facebookovém profilu: https://www.facebook.com/bezimenahrad/ či na instagramu: https://www.instagram.com/bezimenahrad/


Registrace už frčí, tak to nepropásni a na viděnou na Točníku!

Hlavním mediálním partnerem je časopis a web www.behej.com

Váš tým Běžíme na hrad